O firmie

Firma P.W Konspo s.j. została założona w 1991 roku, jako spółka rodzinna.
Początkowo działalność firmy skupiała się na branży spożywczej.

W roku 2001 została rozpoczęta produkcja stolarki PCV. W przeciągu tych paru lat staliśmy się liczącym producentem okien i drzwi w województwie Kujawsko-Pomorskim.Nasze okna można kupić między innymi w takich miastach jak: Bydgoszcz, Toruń, Chojnice, Nakło, Konin, Poznań, Gdańsk, Warszawa i wielu mniejszych.Wstąpienie do Unii Europejskiej oraz boom na rynku mieszkaniowym w dynamiczny sposób przyspieszyło rozwój firmy. Obecnie oprócz klienta indywidualnego obsługujemy również wielu dealerów okiennych , spółdzielnie mieszkaniowe, firmy budowlane oraz eksportujemy ponad 30% naszej produkcji to takich krajów jak Niemcy, Dania, Norwegia, Austria.

W naszej ofercie posiadamy okna plastikowe w wykonane z profili 3,4,5 i 6 komorowych. W połączeniu z szeroką gamą szyb i okuć, możemy zaspokoić potrzeby wszystkich klientów. Do naszych okien proponujemy cały szereg dodatków takich jak: parapety, rolety, żaluzje, moskitiery, itd. W zakładce realizacje umieściliśmy zdjęcia z paru wybranych miejsc, gdzie montowaliśmy okna i drzwi.
Chcą zapewnić kompleksową ofertę na okna i drzwi mamy w sprzedaży również drzwi wewnętrzne i zewnętrzne takich firm jak: Gerda, Porta, Kmt.

Zakup nowoczesnej linii produkcyjnej w 2007 roku oraz znaczne powiększenie powierzchni produkcyjno-magazynowej w połączeniu z korzystną ofertą handlową, dało podstawy do dalszego dynamicznego rozwój firmy. W roku 2008, pomimo wielu zawirowań w gospodarce, nasza firma nadal notuje wzrost sprzedaży.

Obecnie zatrudniamy ponad 70 osób, powierzchnia produkcyjno-magazynowa zajmuje ponad 2,5 tyś. m2. Siedziba naszej firmy mieści się w centrum miasta Bydgoszcz.

W planach jest kolejna rozbudowa możliwości produkcyjnych, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na nasze produkty.

Obecnie realizujemy Projekt:
"Wdrożenie do produkcji uprzednio opracowanych wzorów stolarki okiennej PCV"
 
jest współfinansowany ze środków
Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na
lata 2007 - 2013
 
Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki
 

 
ZAPRASZAMY DO POBRANIA DOKUMENTACJI W SPRAWIE ZAKUPU LINII TECHNOLOGICZNEJ UMOŻLIWIAJĄCEJ WDROŻENIE DO PRODUKCJI OPRACOWANYCH WZORÓW OKIEN PCV. SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA DOSTĘPNA JEST W SIEDZIBIE NASZEJ FIRMY. OFERTY MOŻNA SKŁADAĆ DO 08.06.2010 DO GODZINY 14:00
 
 

ZAPRASZAMY DO POBRANIA DOKUMENTACJI  

W SPRAWIE DOSTAWY STOJAKÓW, WÓZKÓW TRANSPORTOWYCH I STOŁÓW ROBOCZYCH  UMOŻLIWIAJĄCYCH WDROŻENIE DO PRODUKCJI OPRACOWANYCH WZORÓW OKIEN PCV. OFERTY MOŻNA SKŁADAĆ DO 17.08.2010 DO GODZINY 14:00

 
 

wspolpraca,dealer, okno,okna, bydgoszcz
kmt, drzwi, stalowe, antywłamaniowe
gerda, drzwi, antywłamaniowe
gerda, drzwi antywłamaniowe
yawal,fasada, aluminium, drzwi alu
PL EN DE NOR RU D